Polytech implantáty - vše, co o nich potřebujete vědět

Uvažujete o augmentaci prsou s Polytech implantáty? Avšak trochu váháte, protože vám název připomíná něco až příliš technického a nevíte, co od nich očekávat? Pak jste zde na správné stránce, protože se dozvíte o značce Polytech všechno důležité. 

Prsní implantáty Polytech

Německé prsní implantáty Polytech jsou značkou mnoha tváří, která se úspěšně prodává ve všech zemích EU. Od sedmdesátých let, kdy je výrobce uvedl na trh, byla jejich výroba zdokonalena a byly odstraněny všechny počáteční nedostatky. Společnost průběžně sleduje nejmodernější technologie a trendy a ve své nabídce mnoha desítek variant prsních implantátů má příslovečný německý systém. 

Všechny úpravy a inovace implantátů Polytech byly vedeny s cílem eliminovat nežádoucí chování implantátů a maximalizovat spokojenost klientek. Jejich výběrem sázíte na ověřenou kvalitu.

Druhy, velikosti a tvar implantátů Polytech

Jiný název pro Polytech zní důkladnost a preciznost. Základem všech modelů stále jsou klasické kulaté implantáty nebo anatomické implantáty Polytech. Výrobce ale zkombinoval jejich vlastnosti a vypracoval systém čtyř základních typů, čímž se stal na trhu unikátem. Proč? Aby svým zákaznicím co nejvíce zjednodušil proces výběru:

  • Meme jsou klasické kulaté implantáty, které zvětšují poprsí zcela symetricky v horní i dolní polovině. 
  • Replicon jsou implantáty s kulatým půdorysem, ale z boku (v projekci) nemají tvar půlkruhu, ale kapky, horní část dekoltu se zvětšuje postupně. Opticon jsou anatomické implantáty se zkrácenou výškou, určené zejména pro výplň spodní části poprsí.
  • Optiman jsou anatomické implantáty s prodlouženou výškou, vhodné k přirozenému vyplnění celého dekoltu

U všech typů existují 4 varianty projekce (nízká, střední, vysoká, velmi vysoká), statisticky nejprodávanější objem jsou implantáty Polytech 350 ml.  

Výrobci Polytech implantátů vědí, že všechny ženy netouží být sexbombami, chtějí jen decentně upravit své křivky po kojení nebo přidat pár centimetrů tam, kde byl příroda skoupá. Mezi implantáty Polytech si určitě vyberete.

Umístění implantátů

Implantáty Polytech jsou navrženy k častějšímu umístění pod prsní sval, ale není problém je pod prsní žlázu. O přesném postupu a výběru řezu rozhodne lékař. Vy si můžete před operací   prohlédnout v 3D projekci, jak budete po zákroku vypadat.  Vyberte si implantáty, které vám nejlépe padnou.

Mohlo by vás zajímat:  Prodej bytu 5kk v Praze Uhříněvsi: Vyzkoušejte si, jak se prodává váš byt

Záruka implantátů

Záruční doba implantátů Polytech je velmi velkorysá. Pro případ prasknutí (ruptury) je garantována bezplatná náhrada po celou dobu životnosti implantátů, pro případ nežádoucího posunu (kapsulární kontraktury) minimálně po desetiletí.

Společnost používá speciální nepraskající silikonové vrstvení a povrch implantátů texturuje buď klasicky nebo pomocí mikropolyuretanu. Polyuretanové implantáty dokonale drží tvar a místo. Nebojte se je vyzkoušet.

Ceny za různé typy zvětšení prsou

Při každé plastice prsou cena zohledňuje celou řadu faktorů, platba za implantáty je pouze jednou z částí. U všech větších zákroků plastické chirurgie ceníky uvádějí částky řádově v několika desítkách tisíc korun. Nemá cenu šetřit na implantátech, opačný zákrok, tedy redukční mammaplastika, není levnější, ačkoli je bez výplní. 

Důležité je si vybrat kvalitu, na kterou je spoleh. Prsní implantáty Polytech tento požadavek zcela naplňují.

Názory na implantáty Polytech v diskuzi 

Nejprodávanější značka v EU má své příznivkyně také v České republice. Abyste si udělaly názor, zapátrejte v česko nebo německojazyčných diskuzích, kladnými ohlasy se to tam jen hemží. 

 

Pokud uvažujete o augmentaci prsou a zvažujete Polytech implantáty, můžete mít jistotu, že sázíte na ověřenou kvalitu a preciznost. Německý výrobce se věnuje neustálému zdokonalování svých produktů a nabízí mnoho variant kulatých i anatomických implantátů v různých velikostech a tvarech. Systém čtyř základních typů umožňuje snadný výběr pro každou ženu, která touží po decentním zvětšení svých křivek. Implantáty Polytech lze umístit pod prsní sval nebo pod prsní žlázu a společnost nabízí velmi velkorysou záruku na své produkty. Pokud se rozhodnete pro Polytech implantáty, můžete se spolehnout na bezpečnost a kvalitu.