Pár vět o mé osobě

Me

Když už jsem začala s tímto blogem, bylo by fér o sobě říct pár vět, abyste mě taky trochu poznali.

Takže, jmenuji se Gabriela Málková a je mi 26 let. Pocházím z Liberce, vystudovala jsem střední ekonomku a vysokou školu managementu. Před dvěma lety jsem výšku zdárně dokončila a momentálně pracuji jako Project manager pro firmu, která se zabývá strojírenstvím. Tato práce mě neskutečně baví.

Mou náplní práce je starat se o přidělené projekty. To pro projektového manažera znamená komunikovat s dodavateli, jezdit na schůzky za klienty do ČR a často i do zahraničí, řešit cenové nabídky, koordinaci mezi dělníky, obchoďáky, konstruktéry atd. atd. Musím říct, že je to opravdu různorodá a zábavná práce a pro mě naprosto stvořená. Prostě moje práce snů.

Vzhledem k tomu, že firma je zahraniční a expanduje do mnoha zemí, je nutné při této práci hodně cestovat. Skoro každý týden jsem jinde. Jednou Rakousko, pak Itálie, Švýcarsko a nedávno jsem jela za klientem až do Japonska, no byl to opravdu zážitek.

Pokud jedu na schůzku například po ČR nebo do Rakouska, stačí nasednout do služebního auta a za pár hodin jsem na schůzce. Pokud ale jedu někam dál, je třeba použít letadlo. To je jeden z důvodů, proč mě tato práce tak naplňuje. Létání je totiž mojí srdeční záležitostí :o).

Mám služební auto, takže když si vybírám, čím pojedu na letiště, jestli MHD nebo autem, volím pro svoji pohodlnost auto. Když má člověk tu možnost, tak proč ne, aspoň se nemusím tahat s těžkým kufrem že.

A protože řeším každou chvíli parkování, které by bylo, pokud možno, co nejblíž letišti a nejlevnější, napadlo mě podělit se o své zkušenosti na tomto blogu.

Nejsem vševědoucí, takže bych byla moc ráda, kdybyste mi do diskuzí pod články psali naopak své zkušenosti a tipy, abych se od vás taky mohla přiučit :o).