Saténová dámská pyžama jsou luxus, který si může dopřát každý

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je satén tak oblíbeným materiálem pro ložní povlečení a prádlo? A proč po něm mnoho žen sahá při volbě správného dámského pyžama? Není to jen lehkostí a poddajností materiálu, který zaručuje komfortní pocit po celou noc, ale především proto, že mimořádně dobře vypadá. 

Saténové pyžamo je kousek pro lepší spaní

Z některých druhů saténů se šijí halenky nebo večerní šaty. Ostatně luxusní tkaniny jako satén nebo hedvábí sluší ženám všech tvarů, za všech okolností. Ve variantě nočního prádla se každá žena může ve své ložnici cítit jako zámecká paní.

Po dámském saténovém pyžamu se vám v práci bude stýskat

A výhody saténového materiálu?

  •  termoregulační vlastnosti

Lesklá látka je vysoce prodyšná a má termoregulační vlastnosti, které ochrání před chladem v zimě a přehříváním v létě.

  •  hypoalergenní charakter

Je to nejlepší materiál, po kterém sáhnout, pokud trpíte alergiemi nebo akné, což je problém postihující v dnešní době stále rostoucí počet lidí. Výhoda saténu jako materiálu je ta, že je přirozeně hypoalergenní, takže je ideální pro snadno podrážděnou pokožku.

  •  menší savost

Absorbuje mnohem méně vlhkosti než jiné textilie – to znamená, že nenasákne všechen tělový hydratační krém, kterým jste se právě namazaly.  

Dalším trumfem saténových pyžam je jejich slušivost. 

Saténové pyžamo dámské fascinuje obyčejné ženy i módní návrháře

Hedvábné pyžamo je domácí luxus, na který se budete během pracovního dne upřímně těšit. Vklouznutí do nového heboučkého setu nebo košilky na konci dne je dokonalým začátkem večera.

Mohlo by vás zajímat:  Revoluční metoda: Zmenšení prsních dvorců novou cestou k sebevědomí